AMOR jezdecké potřeby - Australská bunda - DROVER JACKET

Australská bunda - DROVER JACKET

 Kč5 989,60 Kč s DPH
Drover je náše nejluxusnější australská bunda, kterou nabízíme v kratší 3 délce (varianta dlouhého kabátu je Logrider Coat). Extrémně vodě a větru odolný materiál je prodyšný, takže se v něm nezpotíte – páry pronikají materiálem od těla ven. Bunda je vybavena dvěma spodními multifunkčními kapsami, ruce si do nich můžete zasunout z vrchu i z boku. Límec a lokty jsou z vysoce kvalitní impregnova...
VYBERTE VARIANTU
iplatba - splátková kalkulačka

Popis produktu


Materiál: Dri-TecTM 12oz Heavyweight Oilskin je 100% bavlna, která je impregnovaná mikrokrystaly a parafinovým voskem. Bavlněná tkanina je ze speciálně těsně tkaných vláken s extrémně vysokou pevností. Proces barvení je spojen s nejmodernějšími technickými možnostmi, kde jsou v rámci ochrany životního prostředí použity reaktivní barvy. Oilskin Dri-TecTM extrémní odolnost proti vodě extrémní odolnost proti větru vzdušný 100% bavlna maximální komfort Údržba Aby jste měli jistotu, že se Vám kvalita Vašeho oblečení Dri-TecTM SCIPPIS po řadu příštích let nezmění, impregnujte ho v případě potřeby pouze originálním impregnačním voskem SCIPPIS. Oblečení se nesmí prát a přijít do styku s chemickými prostředky. Při silném znečištění stačí opláchnout studenou vodou.

!!! POZOR !!!

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

TECHNICKÉ PROBLÉMY PŘETRVÁVAJÍ, DÍKY ZÁVADĚ JIŽ NA E-SHOPU SKLADOVÉ ZÁSOBY NEODPOVÍDAJÍ.

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS NEVÁHEJTE KDYKOLIV KONTAKTOVAT.

OMLOUVÁME SE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 !!! POZOR !!!

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, 

TECHNICKÉ PROBLÉMY PŘETRVÁVAJÍ, DÍKY ZÁVADĚ JIŽ NA E-SHOPU SKLADOVÉ ZÁSOBY NEOPOVÍDAJÍ. PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS NEVÁHEJTE KDYKOLIV KONTAKTOVAT.

OMLOUVÁME SE DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.