AMOR jezdecké potřeby - Broncho Plus Stiefel 1litr

Broncho Plus Stiefel 1litr

 Kč734 Kč s DPH
 Skladem
elixír pro zdravé průdušky s koncentrovanými výtažky z bylinek. Přispívá k posílení, uklidnění a odlehčení podrážděných dýchacích cest. Může též pozitivně ovlivnit obranný systém organismu.

Popis produktu


Tekutý elixír pro zdravé průdušky s koncentrovanými výtažky z bylinek.

  • Přispívá k posílení, uklidnění a odlehčení podrážděných dýchacích cest. Může též pozitivně ovlivnit obranný systém organismu. 
  • Sirup je vhodný na akutní pomoc proti kašli a může pomoci uvolnění podrážděných průdušek.
  • Chutný sirup s rychlým nástupem účinku pro usnadnění vykašlávání hlenu, uklidnění kašle a uvolnění dýchacích cest.
  • Velmi účinný na dušnost.
  • Odlehčí dýchacím cestám a průduškám při dýchacích problémech, ať už jsou způsobeny krmením, ustájením či zdravotním stavem koně.
  • Koncentrované výtažky z tymiánu, kaštanu, heřmánku, fenyklu a anýzu mohou působit pozitivně na celou dýchací soustavu.
  • O dalších účincích bylin není možné vzhledem k platné legislativě podat na obalu informace. Více o nich naleznete v herbářích a lékopisech.

KRMNÝ NÁVOD: Velký kůň (600kg): preventivně 30-45ml denně, akutně 60-100ml denně, malý kůň 30-60 ml denně, hříbata 50-100ml.

 

Doporučená doba krmení: 1-7 dní

Balení: 1l láhev s dávkovačem

Doporučujeme konzultovat aplikaci krmného doplňku s veterinářem.

 

TIP: Pro celoroční krmení jsou též vhodné Stiefel Bylinky proti kašli.

 

SLOŽENÍ: E490 1,2-Propandiol, dextrosa, invertní cukr

 

DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 l VÝROBKU: Ochucovací DL: mix aromatických látek (výtažky z tymiánu, divokého tymiánu, kaštanu, heřmánku, fenyklu a anýzu) 100.000 mg

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 0,00 %,vláknina 0,10 %, hrubé oleje a tuky 4,00 %, hrubý popel 0,10 %, vlhkost 69,70 %, sodík 0,00%