AMOR jezdecké potřeby - Dromy GastroAkut 1500 g

Dromy GastroAkut 1500 g

při výskytu akutních průjmů způsobených krmnou chybou, průjmů vznikajících v průběhu jiných onemocnění, metabolických poruch, dyspepsií a různých intoxikací, zvýšené plynatosti, dismikrobií a poruchách trávení. Balení: 1500 g

Popis produktu


Gastro AKUT je krmný doplněk obsahující huminové látky a prebiotika s velkou adsorpční kapacitou.

 

Krmný doplněk je určen pro použití při výskytu akutních průjmů způsobených krmnou chybou, průjmů vznikajících v průběhu jiných onemocnění, metabolických poruch, dyspepsií a různých intoxikací, zvýšené plynatosti, dismikrobií a poruchách trávení.

 

Huminové látky jsou komplexní a heterogenní směsi polydisperzních materiálů, vytvářených biochemickými a chemickými reakcemi, během rozkladu a transformace zbytků rostlin a mikroorganismů. 

  • Tyto látky s vysokou vazebnou, pufrační, fungicidní a antibakteriální kapacitou, mají schopnost vázat na sebe vše, co na sliznici ulpívá.  Na povrchu sliznic podporují tvorbu ochranného filmu, který napomáhá omezovat průnik možné infekce, snižuje růst některých mikroorganismů a váže na sebe látky anorganického původu, zejména těžké kovy, toxiny a jiné, pro organismus jedovaté sloučeniny, které se následně vylučují trusem.
  • Huminové látky přispívají ke stabilizaci buněčné membrány a udržení elektrochemické rovnováhy a podílejí se na buněčné regeneraci. 
  • Celkově aktivují metabolismus, působí pozitivně na funkci jater a zlepšují kondici zvířat.

 

Vzhledem k transportu minerálních látek Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, Mn, Se a dalších stopových prvků, se svým vzájemným působením, podílejí na stabilizaci pH 

a na využití maximálního obsahu živin z krmné dávky.

 

Zabezpečují rovnovážnou aktivitu imunitního systému a zajišťují pro organismus detoxikaci. 

 

 

Doporučujeme užívat při: výskytu akutních průjmů způsobených krmnou chybou, průjmů vznikajících v průběhu jiných onemocnění, metabolických poruch, dyspepsií a různých intoxikací, zvýšené plynatosti, dismikrobií, při poruchách trávení.

 

Upozornění: huminové látky mohou snižovat vstřebávání jiných perorálně podávaných léčiv, proto musí být mezi užitím přípravku a jiných léků dodržen interval alespoň dvou hodin.

 

Složení: 

Huminové kyseliny 37,5 %, fulvonové kyseliny min 5 %, Lithothamnium (11.03. zvápenatělé mořské řasy), semeno jitrocele (Plantago pallium).

 

Zootechnické doplňkové látky v 1 kg: látky zvyšující stravitelnost, stabilizátory střevní flóry: Sacharomyces cerevisiae ®1026  1,67 x 1010  CFU/kg.

 

Doporučené dávkování: 2 odměrky = 150 g na den pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg.

 

Návod k použití: Doplňkové krmivo zamíchejte do krmné dávky.

 

Balení: 1500 g

V NÁVAZNOSTI NA USNESENÍ VLÁDY JSME OMEZILI PRODEJNÍ DOBU A STALI SE VÝDEJNÍM MÍSTEM PRO KRMIVA PRO VAŠE KONĚ

PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ VÁM RÁDI PŘIPRAVÍME KRMIVA, SDĚLÍME ČÁSTKU A VY SI ZVOLÍTE DEN VYZVEDNUTÍ.

VĚŘÍME, ŽE SE DANÁ SITUACE BRZY UKLIDNÍ A MY BUDEME MOC NADÁLE DĚLAT RADOST VÁM I VAŠÍM KONÍM.  


KONTAKTNÍ TELEFONY: Kamila Válová 777 122712, Jan Vála 776 622762


Myslíme i na vaše narozená hříbata, v případě potřeby neváhejte zavolat.