AMOR jezdecké potřeby - Dromy Játřík

Dromy Játřík

PRO CELKOVOU DETOXIKACI A REGENERACI ORGANISMU PO SPORTOVNÍ SEZÓNĚ I ONEMOCNĚNÍ

Popis produktu


PRO CELKOVOU DETOXIKACI A REGENERACI ORGANISMU PO SPORTOVNÍ SEZÓNĚ I ONEMOCNĚNÍ

 

Doplňkové krmivo pro koně je zaměřeno především na detoxikaci a regeneraci organismu a odvod kyselin, toxinů a balastních látek z těla.

Aktivuje hlavní detoxikační okruhy (játra, ledviny, plíce, tlusté střevo).

 

Doporučuje se užívat po léčbě ATB, NSAD, zánětech trávicího traktu, pooperačních a poúrazových stavech, vysoké sportovní zátěži, ekzémech, alergiích, kožních onemocněních. Vhodné pro stresované a starší koně. 

 

  • Biologicky aktivní komplex zlepšuje využití látek obsažených v krmné dávce, podporuje a zkracuje medikamentózní léčbu, zlepšuje trávení, peristaltiku žaludku a střev.
  • Fyzická i psychická pohoda koně úzce souvisí se zdravým zažíváním a správnou funkcí jater. 

Ostropestřec mariánský extrakt - obsahuje velké množství aktivních látek - silybin, silydianin, silychristin, chrání a posiluje jaterní buňky a podporuje jejich obnovu. Je mocným antioxidantem, brání poškození buněk a zlepšuje trávení tuků. 

 

Yucca shidigera extrakt - pročišťuje organismus od toxických látek, napomáhá vyplavování kyseliny mléčné ze svalů. Má vliv na stimulaci imunitního systému, příznivě působí na metabolismus buněk vylučujících trávící enzymy, zlepšuje zažívání, využití a vstřebávání potravy.

 

YEA SACC ®1026 - živá kvasinková kultura - probiotika, která obnovují přirozenou rovnováhu střevní mikroflóry a tím podporují vstřebávání živin.

 

Ascophyllum nodosum - mořská řasy které mají schopnost extrahovat makro i mikroprvky z mořské vody, které následně ukládají ve svých buněčných stěnách.  

Poskytují přírodní zdroj vitaminů, organicky vázaných prvků.

 

DL- methionin - detoxikační i antioxidační aminokyselina, je zdrojem nezbytné síry, pomáhá z organismu odstraňovat volné radikály a těžké kovy.

 

Urtica diodica - Kopřiva dvoudomá - má zcela mimořádné působení na metabolizmus a fyziologické funkce, napomáhá při čištění organismu, zejména v oblasti krve, ledvin a jater, působí pozitivně při nedostatku železa v krvi, zlepšuje látkovou výměnu.

 

Indikace doplňkového krmiva:doplňková léčba po aplikaci ATB, NSAID, podpora regenerace jaterní tkáně, podpora detoxikace organismu po sportovní sezóně a onemocnění.

 

Zootechnické doplňkové látky v 1 kg: Látky zvyšující stravitelnost, stabilizátor střevní flóry, mikroorganismy: Saccharomyces  cerevisiae CBS 493,94 -1x1011CFU/1 kg.

 

Doporučené dávkování: 25 g na den pro koně o hmotnosti 550-600 kg.

Balení: 525 g

 

Obsah v 1 kg doplňkového krmiva:

YEA SACC ®1026

400 000 mg

Kopřiva dvoudomá

200 000 mg

Silybum marianum extrakt

 100 000 mg

Heřmánek lékařský

80 000 mg

DL-methionin

80 000 mg

Ascophyllum nodosum

 60 000 mg

Yucca shidigera extrakt

 60 000 mg

V NÁVAZNOSTI NA USNESENÍ VLÁDY JSME OMEZILI PRODEJNÍ DOBU A STALI SE VÝDEJNÍM MÍSTEM PRO KRMIVA PRO VAŠE KONĚ

PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ VÁM RÁDI PŘIPRAVÍME KRMIVA, SDĚLÍME ČÁSTKU A VY SI ZVOLÍTE DEN VYZVEDNUTÍ.

VĚŘÍME, ŽE SE DANÁ SITUACE BRZY UKLIDNÍ A MY BUDEME MOC NADÁLE DĚLAT RADOST VÁM I VAŠÍM KONÍM.  


KONTAKTNÍ TELEFONY: Kamila Válová 777 122712, Jan Vála 776 622762


Myslíme i na vaše narozená hříbata, v případě potřeby neváhejte zavolat.