AMOR jezdecké potřeby - Gelový repelen RP1 (500ml)

Gelový repelen RP1 (500ml)

515 Kč461 Kč s DPH
 Skladem
Dlouhotrvající ochrana před hovady, muchničkami, komáry a klíšťaty.

Popis produktu


Gel nesmrdí, účinkuje.

  • Dlouhotrvající aktivní ochrana proti obtížnému hmyzu představuje pro koně a tím i pro jezdce úlevu po několik hodin – a to celé bez zápachu! 
  • Dlouhotrvající ochrana předhovady, muchničkami, komáry a klíšťaty.
  • Optimální aplikace při minimální spotřebě. Pro správnou funkci repelentu je velice důležité nanést jej rovnoměrně tak, aby pokryl celou plochu, kterou má chránit. Kombinací spreje a gelu dosáhneme maximální efektivity při minimální spotřebě.
  • RP1 gel naneste na místa nevhodná pro plošné sprejování jako na hlavu, kolem očí a nozder nebo na břicho. Sprejováním oblasti břicha skončí mnohdy více repelentu na zemi, než na koňském břiše. Nanesením gelu houbičkou se dostane účinná látka přesně tam, kde má působit.
  • Účinná složka těchto repelentů – icaridin, je pachově téměř neutrální a nezatěžuje tedy lidi ani koně nepříjemným zápachem.

Množství: 500ml

 

POUŽÍVEJTE REPELENT BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.

 

Tento produkt podléhá při dovozu schvalovacímu procesu podřízenému Ministerstvům zemědělství a zdravotnictví. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávněným dovozcem těchto produktů Stiefel do České republiky. Údaje o dovozci a číslo schválení jsou povinně uváděny na etiketě každého produktu. Výrobky, které neobsahují tyto údaje na etiketě, jsou dovezeny do ČR nelegálně a nesplňují vysoké standardy kvality společnosti Stiefel. Může se jednat o falzifikáty, prošlé či ředěné zboží. Jejich použitím můžete ohrozit zdraví Vašeho koně.

Číslo schválení: MZDR 1820/2018/SOZ