AMOR jezdecké potřeby - Hoveler ProBalance 20kg
AMOR jezdecké potřeby - Hoveler ProBalance 20kg

Hoveler ProBalance 20kg

 Kč744 Kč s DPH
 Na dotaz
průjem, špatná obranyschopnost organismu
müsli/granule:  müsli 
Krmivo vhodné pro:  klisny, hříbata, lehkou a střední zátěž, pro všechny koně a poníky, rekreační ježdění, seniory, sportovní zátež 

Popis produktu


 

Zdravé a lehce stravitelné müsli pro koně s narušeným imunitním systéme a narušenou střevní flórou, koně s řidší až průjmovou stolicí, dále se doporučuje podávat u koní kde byla zvolená špatná dávka ovsa a došlo k překyselení organismu, drastické odčervení, dlouhodobá antibiotická léčba, která nepříznivě ovlivňovat mikroflóru zažívacího ústrojí, velice prospěšné působí u koní dlouhodobě vystaveným stresovým a zátěžovým situacím, atd..

  • Jakmile má kůň narušený imunitní systém nemůže podávat vyrovnané výkony, neprospívá, u hříbat může dojít až ke zpomalení růstu, oslabená imunita může způsobit i alergické reakce ….
  • Müsli ProBalance obsahuje živé kvasinky, biogenní prvky které jsou prvky nezbytné pro život, tzv. životatvorné. 
  • Testy prokázaly, že složení müsli ProBalance posílí  imunitním systéme a pomůže opět u koní nastartovat zdravou střevní flóru, která přispívá k dobrému zdravotnímu stavu a vitalitě! 
  • Koně budou pracovitější a výkonnější, budou chráněny před fyzickou slabostí, ztrátou hmotnosti, alergiemi, průjmy, kolikami…. Hříbata se budou lépe vyvíjet, podpoří se výměna srsti, růst kopyt atd…

 

POZOR! u koní z nenávratně poškozeným zdravým ani ProBalanc nezahojí napáchané škody na zdraví, ale poskytne lehkou nezatěžující stravu.

 

Množství: 20kg

Denní krmná dávka na 100 kg živé váhy:

  • Pro stabilizaci obranyschopnosti: 0,5 – 0,7 kg
  • Během stresových situací: 50 % krmné dávky
  • Jako jarní a podzimní kúra: 1/3 krmné dávky

 


25.9. - Zavřeno

26.9. - Otevřeno - od 9:00 - 12:00

28.9. - Zavřeno - Státní svátek