Linustar 3kg St. Hippolyt

Kód: 439
Neohodnoceno
Značka: Hippolyt
470 Kč 156,67 Kč / 1 kg
Objednáno

Šetrně loupané lněné semínko patentovanou technologií, se postará o sametově lesklou srst a je navíc vhodný i pro podporu funkce střevního traktu vyhublých koní nebo koní náchylných ke kolikám.

  • Kromě toho slouží LinuStar pro ochranu žaludeční sliznice -  a je vhodný i při již existujících žaludečních vředech.
  • Množství: 3kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŠETRNĚ LOUPANÉ LNĚNÉ SEMÍNKO

Šetrně loupané lněné semínko patentovanou technologií, se postará o sametově lesklou srst a je navíc vhodný i pro podporu funkce střevního traktu vyhublých koní nebo koní náchylných ke kolikám. Kromě toho slouží LinuStar pro ochranu žaludeční sliznice -  a je vhodný i při již existujících žaludečních vředech.

  • Bohaté na vysoce hodnotné slizotvorné látky.
  • Bohatá na Omega-3 mastné kyseliny.
  • Přípravek není nutné šrotovat ani vařit.
  • Jednoduché při krmení.

 

Doporučené dávkování:

Cca 10 až 20 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den, přidat do energetického krmiva nebo do Irish Mash. V případě potřeby může být po přechodnou dobu podáváno i dvojnásobné množství.

 

Použití pro ochranu sliznice žaludku:

LinuStar přelijte horkou vodou (cca 80°C) a nechte ca 25 minut nabobtnat. Tvorba slizu je ihned patrná. Zkrmovat pouze společně s energetickým krmivem nebo s Irish Mash. Slizové látky se ukládají na sliznici žaludku jako ochranný film.

 

Použití pro střevní trakt jako prevence zácpy:

LinuStar jednoduše zamíchejte v suchém stavu do energetického krmiva. Lněné semeno tak nabobtnává a uvolňuje se až v průběhu trávení a slizové látky jsou tak k dispozici střevnímu traktu.

 

Balení: 3 kg 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.