NutriStar St. Hippolyt (20kg)

Kód: 133
Tip
Neohodnoceno
Značka: Hippolyt
660 Kč
Objednáno

Speciální koncept pro westernová plemena. NutriStar se rovněž velmi dobře osvědčil i pro jiná plemena koní, například v základním tréninku mladých koní nebo pro slabě osvalené koně.

Množství: 20kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Westernová plemena, mladí koně, koně v hobby zátěži. Tyto kategorie koní a nejen oni mohou profitovat z tohoto hodnotného krmiva. Je zde mírně navýšen obsah bílkovin pro lepší budování svalstva a obnovu tkání. Obsažené antioxidanty chrání svalkové buňky proti oxidativnímu stresu.

Westernová plemena jako quarter, appaloosa, pinto a další, chovaná původně pro práci s dobytkem, jsou geneticky vybavena mohutným osvalením. Tito koně disponují větším objemem svalové hmoty v relaci k tělesné hmotnosti a jsou snáze krmitelní než jiná plemena koní. V tomto krmivu je tedy zachován nižší obsah škrobu a cukrů, vyšší obsah kvalitních aminokyselin a tuků.  Také mladí koně ocení toto krmivo bez horké energie, které jim umožní kvalitně budovat svalstvo.

Nutri Star dodává vysoce hodnotné proteiny při nízkém celkovém obsahu bílkoviny. Přísun energie je založen na vysoce hodnotné  vláknině, pektinu, hydrotermicky upravených obilninách a olejích. Tím je docílen nízký podíl škrobů, který vychází vstříc především kvalitní muskulatuře, která je rovněž podporována speciální mineralizací. K té patří přirozené antioxidanty, jako vitamín E a OPC z jader vinné révy, které chrání buňky před napadením volnými radikály a umožňují bezproblémové získávání energie.  

Složení:

Ječmenné vločky, vojtěšková řezanka, travní řezanka sušená teplým vzduchem, jablečné výlisky, kukuřičné vločky, jablečný sirup, pšeničné otruby, kukuřičné klíčky, melasa z cukrové řepy, řízky z cukrové řepy, slupky vinné révy, otruby z ovesných slupek, směs olejů ze semínek (lněné semeno, slunečnicové semeno, fenyklové semeno, černuchové semeno) jemně mleté 3,0 %, ovesné vločky 2,8 %, byliny (máta peprná, koriandr, šalvěj, libeček, oregáno, majoránka) 1,8 %, směs olejů (lněné, slunečnicové a kukuřičné klíčky) lisované za studena 1,4 %, ječné otruby, extrakt z jader vinné révy, vápník z mořských řas, sůl, moučka z mořských řas, pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice, česnek.

Doporučené dávkování:

Od 300 - 500 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den. Vždy dle individuální práce a kondice.

 

Obsažené látky:

 

Výživně fyziologické přídavné látky na 1 kg:

 

Stopové prvky na 1 kg:

 

Surový protein

10,0 %

Vitamín A

13.000 IE

Železo

250 mg

Surová vláknina

12,0 %

Vitamín D3

1.400 IE

Zinek

220 mg

Surový tuk

5,0 %

Vitamín E

130 mg

Mangan

180 mg

Surové popeloviny

8,5 %

Vitamín B1

10 mg

Měď

45 mg

Stravitelný surový protein

86 g/kg

Vitamín B2

10 mg

Jód

1,2 mg

Stravitelná energie

11,5 MJ/kg

Vitamín B6

7 mg

Kobalt

1,4 mg

 

 

Vitamín B12

30 mcg

Selen

0,6 mg

Vápník

0,8 %

Biotin

320 mcg

 

 

Fosfor

0,3 %

Kyselina nikotinová

65 mg

 

 

Hořčík

0,2 %

Kyselina listová

5 mg

 

 

sodík

0,3 %

Kyselina pantotenová

22 mg

 

 

Lysin

0,5 %

Chlorid cholinu

850 mg

 

 

Methionin

0,3 %

 

 

 

 

 

Balení: 20 kg - müsli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva (müsli, granule, MASH)
Hmotnost: 20 kg

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.