O nás

Jezdecké potřeby byli založeny již v roce 2008. V této firmě byl vždy na prvním místě spokojený zákazník a spokojený zdravý kůň.

Krédem bylo a vždy bude individuální a profesionální přístup ke každému z vás. U nás najdete kvalitu, rozumné ceny a především odborné znalosti. Všichni v naší firmě se neustále vzděláváme, každoročně se zúčastňujeme školících seminářů v oboru výživy, chovatelství, jezdectví atd.. Další naší předností jsou dlouholeté zkušenosti získané ve svém chovu koní a zároveň výjimečná spolupráce z mnoha úspěšnými chovateli, veterináři, trenéry a především komunikace s jezdci. Díky těm to lidem získáváme zpětnou vazbu, která nám velice pomáhá vybírat správné, funkční a odzkoušené výrobky. Snažíme se Vám nabídnou kvalitu a podložené informace.

Každoročně podporujeme a zúčastňujeme se různých jezdeckých aktivit. Podpořili jsme Dámy v sedle, národní a hobby závody v endurance Cehnicích, nesmíme zapomenout i na každoroční podporu v kvalifikaci MČR chladnokrevných koní a mnoho dalších závodů v různých westernových i anglických disciplínách.

Od roku 2010 zastupujeme německou firmu BAREFOOT pro Českou republiku. Nabízíme kompletní sortiment a to včetně bezplatného poradenského servisu. Ta to dceřinka www.barefootsedla.cz se v roce 2016 stala partnerem České hiporehabilitační společnosti.

Nebojte se zavolat, napsat nebo nás navštivte v naší nemalé prodejně. U nás si můžete zboží prohlédnou, vyzkoušet, pohovořit o jídelníčku vašeho koně, domluvit si pasování sedel přímo u vás ve stáji … Netvrdíme, že u nás najdete vše, ale nabízíme kvalitní servis, široký sortiment za rozumné ceny a především se budeme snažit aby jste se k nám rádi vraceli.