ProBalance, 20 kg (Höveler)

Kód: 127
Neohodnoceno
Značka: Höveler
958 Kč
Objednáno

Zdravé a lehce stravitelné müsli pro koně s narušeným imunitním systéme a narušenou střevní flórou, koně s řidší až průjmovou stolicí, dále se doporučuje podávat u koní kde byla zvolená špatná dávka ovsa a došlo k překyselení organismu, drastické odčervení, dlouhodobá antibiotická léčba, která nepříznivě ovlivňovat mikroflóru zažívacího ústrojí, velice prospěšné působí u koní dlouhodobě vystaveným stresovým a zátěžovým situacím, atd..

  • Testy prokázaly, že složení müsli ProBalance posílí  imunitním systéme a pomůže opět u koní nastartovat zdravou střevní flóru, která přispívá k dobrému zdravotnímu stavu a vitalitě! 
  • Koně budou pracovitější a výkonnější, budou chráněny před fyzickou slabostí, ztrátou hmotnosti, alergiemi, průjmy, kolikami…. Hříbata se budou lépe vyvíjet, podpoří se výměna srsti, růst kopyt atd…

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORIGINAL PROBALANCE aktivuje obranyschopnost organismu u koní. Stres a nevyvážená strava u koní může vyvést střevní flóru z rovnováhy a výsledkem je v některých případech vodnatá stolice nebo průjem u koní. Živé kvasinky obsažené v ProBalance přispívají k této rovnováze a mohou posílit základní střevní funkce.

Koňské tělo je často vystaveno různým okolním změnám a vlivům, proti kterým může často bojovat projevem alergie. 

 

pro-balance

 

 

Testy potvrdily, že vyrovnaná strava obsahující Höveler ProBalance posiluje obranný mechanismus proti alergiím a tím pádem zlepšuje celkový zdravotní stav koně. ProBalance zajišťuje Vašemu koni vitalitu a zdraví.

Podporuje trávení, metabolismus a dýchací systém, zlepšuje kvalitu srsti a celkově zlepšuje kondici. Vysoký obsah esenciálních stopových prvků jako je selenium, zinek, měď, kobalt, přirozený b-karoten a řada jiných důležitých vitamínů podporuje imunitní systém Vašeho koně. Tímto je celý organismus posílen zevnitř.

Obsahuje ječné vločky, špaldové otruby, kukuřičné vločky, vojtěšku, pšeničné otruby, pšenice, ječmen, hrachové vločky, pivovarské kvasnice, kukuřici, melasu, pšenici, lněný olej, mrkvové výlisky, vojtěškové seno.

Obsažené látky a stravitelnost:
Stravitelná energie na kg: 10,7 MJ
Hrubá bílkovina: 10,7 %
Hrubá vláknina: 9,1 %
Hrubé popeloviny: 7 %
Hrubý tuk: 5 %
Lysin: 0,5 %
Methionin: 0,2 %

Biogenní prvky:
Vápník 1,4 %, fosfor 0,6 %

Vitaminy rozpustné v tucích na kg:
Vitamin A: 22 500 i.E.
Vitamin D3: 4 200 i.E.
Vitamin E: 330 mg

Stopové prvky na kg:
Železo: 138 g
Měď: 17 mg
Jod: 2,6 g
Kobalt: 2,6 g
Selen: 0,3 mg

Denní krmná dávka na 100 kg živé váhy:
Pro stabilizaci obranyschopnosti: 0,5 – 0,7 kg
Během stresových situací: 50 % krmné dávky
Jako jarní a podzimní kúra: 1/3 krmné dávky

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.