Reform Müsli „G“ Hippolyt 20kg

Kód: 208
Neohodnoceno
Značka: Hippolyt
660 Kč
Objednáno

Bezovsé müsli pro temperamentní koně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Koně přirozeně milujeme pro jejich zvláštní temperament. Když ale tento vypění a přeteče, když jsou nervy nadranc, když nám neustálé plašení sebere radost z ježdění, pak nastal čas kompletně změnit způsob krmení.

Vyvážené a chutné Reform Müsli G je vhodné zejména pro krmení temperamentních koní.

  • Nízké množství bílkovin.
  • Neobsahuje oves a je bezprašné.
  • Pro nervozní a špatně krmitelné koně.
  • Dobře stravitelný zdroj energie.
  • S obsahem bylin, řas, olejů a olejnin.
  • Velmi chutné.

Reform Müsli G se nasazuje jako samostatné krmivo pro koně zvláště citlivé na oves nebo pro koně temperamentní nebo jako doplněk k ovsu a směsi krmných pelet.

Dobře stravitelný zdroj energie:

Reform Müsli G obsahuje vysoce stravitelné ječné a kukuřičné vločky, Hippolyt Vollwert Pellets, kukuřičné klíčky, pšeničné klíčky a slunečnicová jádra. Tím jsou koni dodávány sacharidy a rostlinné oleje, dobře stravitelné výživné látky s vysokým obsahem energie. Rostlinné přísady obsahují kromě toho celou řadu přirozeně vázaných vitamínů a stopových prvků.

Bez ovsa:

K podpoření vyrovnaného temperamentu byl u Reform Müsli G vynechán oves. Kromě toho svým střídmým obsahem bílkoviny předchází Reform Müsli G přebytku bílkovin v celkové denní krmné dávce.

Harmonické trávení:

Intaktní rostlinná vláknina a sušené ovoce dodávají sacharidy (celulózu a pektiny), které povzbuzují bakterie zažívacího traktu a podporují bakteriální syntézu energeticky bohatých mastných kyselin a životně důležitých vitamínů. Lněné semeno a pivovarské kvasnice slouží pro povzbuzení střevní peristaltiky a pro ochranu sliznic. Bakteriální flóra v tlustém střevě vyživována ve prospěch bakterií štěpících celulózu a poskytuje  tak přirozenou ochranu před nesprávným kvašením.

Bezprašné a chutné:

Mírné melasování dělá Reform Müsli G bezprašným. Díky své struktuře, svojí vydatností a chutností svých přísad zprostředkovává Reform Müsli G vašemu koni příjemný zážitek při žraní a přispívá významně k jeho zdravé a pestré výživě.

 

Složení:

Kukuřičné vločky, ječné vločky, jablečné výlisky, melasa z cukrové řepy, vojtěšková řezanka, pšeničné otruby, otruby z ovesných slupek, jablečný sirup, směs olejů (lněný, slunečnicový a z kukuřičných klíčků) lisované za studena 2,5 %, směs olejů ze semínek (lněné semeno, slunečnicové semeno, černuchové  semeno) 2,5 %, řízky z cukrové řepy, byliny (koriandr, máta peprná, fenykl, majoránka) 1,3 %, vápník z mořských řas, kukuřičné klíčky, ječné klíčky, extrakt z jader vinné révy, sůl, česnek, moučka z mořských řas, rýžové klíčky, pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice, sladová kvasnicová mladina.

Doporučené dávkování:

Jako doplňkové krmivo k obvyklé dávce objemového krmiva doporučujeme cca 500 – 800 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den. Toto celkové množství by mělo být koni nabízeno rozdělené do několika denních dávek. Při nižším dávkování nebo při deficitu minerálů doporučujeme přidávat Semper Min nebo Micro Vital.

Balení: 20 kg, müsli.

 

Obsažené látky:

 

Výživně fyziologické přídavné látky na 1 kg:

 

Stopové prvky na 1 kg:

 

Surový protein

9,5 %

Vitamín A

13.000 IE

Železo

175 mg

Surová vláknina

9,0 %

Vitamín D3

1.400 IE

Zinek

160 mg

Surový tuk

5,0 %

Vitamín E

70 mg

Mangan

100 mg

Surové popeloviny

8,5 %

Vitamín B1

10 mg

Měď

30 mg

Stravitelný surový protein

82 g/kg

Vitamín B2

10 mg

Jód

1,0 mg

Stravitelná energie

12 MJ/kg

Vitamín B6

6 mg

Kobalt

1,3 mg

 

 

Vitamín B12

30 mcg

Selen

0,5 mg

Vápník

1,0 %

Biotin

220 mcg

 

 

Fosfor

0,3 %

Kyselina nikotinová

43 mg

 

 

Hořčík

0,3 %

Kyselina listová

3 mg

 

 

sodík

0,4 %

Kyselina pantotenová

20 mg

 

 

 

 

Chlorid cholinu

500 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva (müsli, granule, MASH)
Hmotnost: 20 kg

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.