Stříbrný sprej Stiefel (200ml)

Kód: 769
Neohodnoceno
Značka: Stiefel
353 Kč 176,50 Kč / 100 ml
Objednáno

Stiefel Stříbrný sprej pokryje jemnou mlhou povrch rány, je prodyšný a působí dezinfekčně, vytváří na odřeninách a otevřených ranách prodyšný film a tím chrání rány před škodlivými bakteriemi a nečistotami. 

Množství: 200ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stiefel Stříbrný sprej pokryje jemnou mlhou povrch rány, je prodyšný a působí dezinfekčně, vytváří na odřeninách a otevřených ranách prodyšný film a tím chrání rány před škodlivými bakteriemi a nečistotami. 

  • Rána tedy zůstává čistá a má dostatečný přísun kyslíku, který urychluje uzdravení.
  • Návod k použití: Před upotřebením protřepejte. Nastříkejte na poraněnou kůži rovnoměrně ze vzdálenosti cca. 20-30 cm.
  • U koní nesnášejících spreje protřepejte mimo dosah jejich sluchu a střikejte na ránu jemně v krátkých intervalech. 

 

Složení: Aceton; 2-Propanon; Propanon, 2-Propanol; Isopropylalkohol; Isopropanol, Ethylacetat 

Upozornění: Velmi vznětlivý aerosol, nádobka je pod stálým tlakem: Při zahřátí může explodovat. Způsobuje podráždění očí. Může způsobovat ospalost a mít omamné účinky. 

Bezpečnostní pokyny: Chraňte před horkem a horkými povrchy, jiskrami, oetvřeným ohněm a dalšími možnými zdroji vznícení. Nekuřte. Nestříkejte sprejem proti otevřenému ohni a jin­ým zdrojům vznícení. Neprorážejte, nevhazujte do ohně ani prázdnou nádobu. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. 

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Vyplachujte několik minut tekoucí vodou. Odstraňte kontaktní čočky. Znovu proplachujte. Při přetrvávajícím podráždění vyhledejte lékaře. 

Chraňte před přímým sluncem a nevystavujte teplotám nad 50°C Opakovaná aplikace může způsobovat křehkou nebo popraskanou kůži.

Při nedostatečném odvětrávání může způsobit vznik explozivních nebo snadno zápalných směsí. Obsahuje: 2-Propanon; 2-Propanol; Ethylacetat. 

Skladování: Skladujte při teplotě 15°C - 25°C. Je li výrobek studenější, zahřejte jej před použitím opatrně na pokojovou teplotu. 

Držitel rozhodnutí o schválení a výhradní distributor v ČR: Ghoda s.r.o., Husinecká 10, 13000, Praha

Číslo schválení: VTPO/015/21-C

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.