Vital Müsli Beste Jahre (20kg)

Kód: 136
Neohodnoceno
Značka: Hippolyt
720 Kč
Objednáno

Vital Müsli Beste Jahre je vhodný nejen pro seniory, ale také pro citlivé a náročné koně, stejně jako krmivo v období klidu jako podpora proti ztrátě hmoty.

Množství: 20kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Müsli s vysokým obsahem vlákniny. Široké spektrum bylin zaručuje přísun životně důležitých živin přirozeným způsobem.

Když se horní linie stane hranatější a první šediny dávají koňskému seniorovi moudrý výraz, měli bychom podporovat vitalitu a vitalitu speciálně vybranými  živinami. Máme štěstí, že se můžeme ohlížet za společnými roky plné zážitků.

  • Bohatý na vysoce kvalitní vlákninu
  • Snadno stravitelné
  • Výživné a velmi chutné
  • S bylinkami, mořskými řasami, oleji a semínky
  • VITALITA VE STÁŘÍ

 

S věkem koní klesají požadavky na výkonnost a tím i potřeba energie ze sacharidů. Zdravotní potíže často omezují výkon starších koní. Aby si senioři mohli udržovat tělesnou hmotu a dobře tvarovaný vzhled, je zapotřebí speciální složení živin.

 „ANTI-AGING“-STRATEGIE

Vysoce kvalitní vláknina a byliny mohou kompenzovat nedostatky v živinách v oblasti výživy. Za studena lisované oleje ve spojení s obzvláště velkým množstvím přírodních komponent a stopových prvků zajišťují vynikající zastoupení živin. Tak je zajištěn předpoklad pro potlačení nutričních nedostatků souvisejících s věkem, které mohou vést k alergiím, ekzémům, dýchacím problémům a poruchám trávení. Vital Müsli Beste Jahre  je vhodný nejen pro seniory, ale také pro citlivé a náročné koně, stejně jako krmivo v období klidu jako podpora proti ztrátě hmoty.

 SLOŽENÍ:

Ječné vločky, travní řezanka sušená na vzduchu 18% z toho 8% Glyx-Wiese Super Fiber ( zelený ječmen, zelený oves, zelená pšenice), kukuřičné vločky, melasa, jablečné výlisky, kukuřičné klíčky, pšeničné otruby, jablečný sirup,  ovesné vločky 3%, za studena lisovaná směs olejů (lněný, slunečnicový, kukuřičný olej) ) 2,8%, ovesné otruby, byliny (máta peprná, koriandr, rozmarýn, fenykl) 2%, řepná vláknina, směs olejnatých semen (lněné semínko, slunečnicové semínko, černucha) 1,7%, extrakt z jader hroznů, uhličitan vápenatý (mořský a minerální), sůl, pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice , slad, klíčky ječmene, moučka z mořských řas, česnek

DÁVKOVÁNÍ:

Jako doplněk k základní zásobě píce krmivem a / nebo pastvinou. Od množství přibližně 300-600 g na 100 kg tělesné hmotnosti a den není nutné žádné další minerální krmivo. Celková částka by měla být nabízena v několika dávkách. V případě nižších dávek nebo nedostatku zásob doporučujeme přidat SemperMin nebo MicroVital.

 1 litr odpovídá přibližně 600 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva (müsli, granule, MASH)
Hmotnost: 20 kg

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.